Spolupráca

K našim zákazníkom pristupujeme individuálne, tak po stránke obchodných podmienok, ako aj z hľadiska starostlivosti sprostredkovanej skúsenými obchodnými zástupcami.

Podmienkou kvalitnej spolupráce sú dobré vzťahy s našimi zákazníkmi. Podľa ambícií zákazníka optimalizujeme jeho obchodné podmienky a aj systém zliav tak, aby sme podporovali jeho rozvoj.

Všetka denná komunikácia, starostlivosť o zákazníka a o jeho obchodnú činnosť prebieha na osobnej úrovni prostredníctvom skúsených obchodných zástupcov, ktorí zákazníkov pravidelne navštevujú a pomáhajú riešiť všetko potrebné. V neustálej pohotovosti plniť potreby zákazníkov je päť obchodných zástupcov pre Čechy, Moravu a traja obchodní zástupcovia Slovenský trh.

Ak Vás zaujal náš sortiment a máte vážny záujem stať sa našim zákazníkom, vyplnte prosím registračný formulár a pošlite ho na náš e-mail či adresu s kópiou Vašeho živnostenského listu, resp. výpisu z Obchodného registra, spolu s kópiou osvedčenia o registraci DPH. Kópia výpisu z Obchodného registra by nemala byť staršia ako 2 mesiace.

Po zaregistrovani a pridelení zákaznického čísla, budete kontaktovaný našim obchodným zástupcom pre nastavenie všetkých daľších služeb a prepojenie našeho on-line objednávkového prostredia B2B.

Registračný formulár k stiahnutiu TU.

Vyplnený formulár, prosím pošlite na: mpk@mpk-toys.sk.

Ďakujeme za Váš záujem stať sa naším zákazníkom a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Tím MPK Toys, s.r.o.